modne ubrania dla każdej kobiety

Chodzę w ubraniach mojego męża

Jako kobieta często lubię zakładać ciuszki mojego faceta. Czuję się wówczas mocniej związana z moim ukochanym. Według mnie męskie ubrania są bardzo komfortowe. Często zdarza się, że ubrania te zakładam również na wyjścia do znajomych czy do pracy. Najczęściej jednak chodzę w ubraniach mojego mężczyzny w domu. Korzystanie z wszelkich elementów męskiej szafy jest ostatnimi czasy na topie.

Stylowa odzież czy jednak tandetne ubrania?

W szafach wielu mężczyzn znajdziemy podkoszulki, czapki, spodnie. Za duże spodnie można związać paskiem, do tego założyć dopasowany top czy koszule. Takie zestawienie pozwoli wyglądać seksownie.

Idealne stylizacyjne zestawienie

Męska bluza kangurka w połączeniu wraz z butami za kostkę to sztos! Jeżeli spodoba Ci się taka wersją – śmiało zaryzykuj. Może się to okazać strzałem w dziesiątkę. Po co masz źle czuć się w za bardzo przylegającej sukienki skoro możesz ubierać się komfortowo.

Chodzienie w jego ciuszkach po domu

Dosyć często zdarza się, że podkradam pojedyńcze t-shirty do spania. Wiem, które koszulki mój kochany uwielbia, jednak ma na tyle bogatą szafę, że w części z tych koszulek nie chodzi już. Dobrze wiem na ile mogę sobie pozwolić.

W końcu dom nie jest to wbieg mode, aczkolwiek warto też dla samego partnera i związku wyglądać ładnie 🙂 – czyż nie :>?

W związku z tym wydaje mi się,  że praktycznie zawsze warto być w formie 🙂

Niezależnie od tego co robimy i dla kogo – pierwszą osobą powinnyśmy być My same.

Dodaj komentarz