Letnie porządki w szafie

Cześć wszystkim! Miałam ostatnio kompletne psycho-letnie sprzątanie. Na szczęście już jest za mną. Wszystkie moje kosmetyki do makijażu i pielęgnacji skóry oraz ciuszki poszły w dobre ręce.

UWIELBIAM to, że jestem na gołych podstawach. Teraz pracuję nad moją szafą. Sprzątam i próbuję znaleźć to, czego potrzebuję szukać na lato i jesień. Uważam, że letna pora to jedna z najtrudniejszych okazji zakupów. Niektórym jednak wydaje się, że lato jest najlepsze!

Prowadzę kilka mini projektów

Och, i wybijam projekty domów w lewo i prawo. Jest tak wiele mini projektów, które chcę zrobić w tym sezonie (jak organizowanie szafek i takich losowych rzeczy), i czuję się TAK DOBRY, aby sprawdzać przedmioty z mojej listy prawie codziennie.

Jestem teraz tak zmotywowana, że potrzebuje ukończyć WSZYSTKO na już!

Mam nadzieję, że utrzymam to tempo. I jestem bardziej niż szczęśliwa, mogąc dzielić się zmotywowanymi nastrójami z wami wszystkimi … Zróbmy to !!!

Podróże na ten miesiąc

Podróżujemy w tym miesiącu, więc mój sposób myślenia nastawiony na cel domowy zmienił się nieco. Niestety pracuje cały miesiąc, jednak jeśli masz jakieś rekomendacje dla mnie, daj mi znać lub napisz do mnie na IG.

Tak więc, moja lista planów w tym miesiącu to praca i zabawa oraz siedzenie w domu, co jest dla mnie zupełnie dziwne.

Jestem TAKĄ osobą domową przez większość czasu, ale jestem podekscytowany przebywaniem w mieście, które uwielbiam i mam nadzieję, że ponownie się zainspiruje.

Czuję, że za każdym razem, gdy mam szczęście podróżować, pochodzę z tego, czując się wdzięczny i pełen pomysłów na przyszłość. 🙂

Dodaj komentarz