O MNIE

Hej! Nazywam się Eliza, z wykształcenia jestem socjologiem, co przydaje mi się w pracy nad blogiem. Przez kilkanaście lat trenowałam wyczynowo Taekwondo, Karate, Boks. Wiedza, którą zdobyłam przez lata treningów, przydaje się nie tylko podczas tworzenia postów o zdrowym stylu życia, ale także postów motywacyjnych, które mają za zadanie pomóc Czytelnikom w odnalezieniu ich sposobu na szczęśliwe życie.

Kocham celebrować życie. Bycie tu i teraz jest moją receptą na szczęście. Uwielbiam łapać momenty za pomocą aparatu fotograficznego, kocham także imprezy wyjścia ze znajomymi, kino oraz dobrą, relaksującą lekturę. Odpoczywa, a zarazem staram się czerpać życie garściami podczas wszystkich podróży.

Nie jest to jednak typowy blog o modzie, nie podążam za trendami, jestem wierna sobie i dopasowuję zawartość garderoby do mojego stylu życia. Wolę mieć mniej ubrań, ale za to lepszej jakości, niż szafę wypełnioną po brzegi kiepskiej jakości odzieżą, której nie będę umiała ze sobą łączyć (tak było kiedyś).

Nie chcę ograniczać się do jednej dziedziny, dlatego zdecydowałam się na blog lifestylowy, jednak wszystkie kategorie łączy tematyka uważnego życia.

 

Gdzie możesz mnie znaleźć?

Jeśli masz jakieś pytania, pisz śmiało poprzez zakładkę kontakt! 🙂

Zajrzyj także na moje profile społecznościowe