Modne buty na jesienne wojaże w 2017 roku!

Przeglądając mój ulubiony sklep doszłam do wniosku, że przygotuje wynik poszukiwań modnych butów na jesienne wojaże. Sprawdź co w swojej ofercie ma sosimply.pl. Może akurat coś Ci wpadnie w oko i wybierzesz coś dla siebie.

Jesień za oknem praktycznie w pełni. Warto więc skompletować jesienną garderobę. Pomimo ciuchów powinnaś zadbać również o odpowiednie obuwie. Buty często dopełniają nasz look w chłodne jak i te cieplejsze dni. Jeżeli ciągle chodzi CI po głowie to jakie modele butów będą królować w tym roku musisz sprawdzić nasze propozycje.

Buty damskie na jesień

Najpraktyczniejszym obuwiem w tym panującym sezonie powinny być:

  • botki
  • kozaczki
  • sztablety
  • mokasyny

Jak wiemy buty posiadają wiele modeli, dlatego też warto zapoznać się z najbardziej popularnymi. Według opinii projektantów warto zwrócić uwagę na buty, które są:

  1. są na słupku,
  2. są w miarę optycznie krótkie
  3. są stylowe!

Kiedy kupuję buty zwracam uwagę na ich wygodę, a także użyteczność! Muszą być one dostosowane do moich potrzeb. Na jesień preferuje obuwie skórzane, których komfort noszenia jest nieporównywalny.

Dobrze byłoby, gdyby podeszwy nie były idealnie gładkie, w końcu mamy tak zmienną pogodę, ze czasami i na chodniku można się poślizgnąć. A warto jednak mimo wszystko dbać o bezpieczeństwo. Zwłaszcza swoje!

Zazwyczaj na jesień szukam butów posiadających niewielki obcas. Zdaje sobie sprawę, że nie są to buty typowo wyjściowo-imprezowe, więc nie zależy mi na ich wysokości. Wydaje mi się, że warto uniknąć obuwia na płaskim, gdyż mało komfortowo się w nich chodzi, i nie są również zdrowe dla kręgosłupa.

Warto postawić na prostotę. Nie kupuj obuwia do jednej kreacji. Wybieraj takie buty, które będą pasowały do większości ciuchów z Twojej garderoby. Gdy będziemy dbać o obuwie wówczas posłużą one nam dosyć długo, z tego tytułu warto byłoby obierać podczas zakupów klasyczną ścieżkę.

Nie zapominajmy, że najlepsze i najpiękniejsze obuwie doda nam nie tylko stylu, lecz będziemy mogły je podziwiać na półce.

 

 

Dodaj komentarz