Sprawdź najtańsze buty na okres letni 2017

Lato to okres gdzie królują buty lekkie, a zarazem wygodne. Sprawdź jakie buty spełniają te zadanie.

Zapewne zgodzisz się ze mną, iż na lato nie ma wygodniejszego obuwia niż espadryle. Wiadomo, że możemy nosić również sandałki, klapki.

Cechy przewodnie butów jakimi są espadryle to:

  • są miekkie,
  • są lekkie,
  • nie musimy iść na pedikiur.  ( jak to jednak ma miejsce, gdy nosimy sandałki i obuwie z odkrytymi palcami).

Śmiało można stwierdzić, że espadryle są kompromisem pomiędzy typowym butem zakrytym takim jak mokasyny bądź trampeczki.

Gdzie są popularne buty damskie takie jak espadryle?

Praktycznie rzecz ujmując espadryle nie są to buty popularne w kręgach męskich tak jak to ma miejsce z mokasynami, jednak w Hiszpanii, Włoszech, Portugalii oraz na południu Francji cieszą się sporą popularnością. To właśnie w tam tamtych okolicach

W wielu przeróżnych sklepach internetowych oraz butikach możemy znaleźć całe multum modeli na tegoż zgrabnego obuwia damskiego. Zapewne nie chcecie wydawać na nie dużych sum, w związku z tym warto przyjrzeć się zestawieniu najpiękniejszych oraz jednych z najtańszych espadryli na rynku.

Gdzie kupimy buty takie jak espadryle?

Najtańsze espadryle zakupimy w wielu sklepach sieciówkowych. Dodatkowo warto rozglądać się po internecie. Już na buty wystarczy Ci 30 zł w portfelu. Sprawdź propozycje.

Śmiało zaglądaj do sklepów takich jak ZOiO, SoSimply.

Odnajdziesz tam modele, które swoim krojem przypominają trampki.

Czy możemy założyć jakieś inne buty?

Lato to okres dosyć trudnych, ale i fajnych modowych zawirowań. Często podczas nich odkrywamy, niż zakrywamy. Aby stworzyć typowy wakacyjny look wystarczy założyć krótki top, spodenki (szorty) oraz espadryle.

Nie wiem jak u was, ale ostatnio mój wzrok bardzo przykuwają wakacyjne printy, które idealnie wkomponowują się w wakacyjne stylizacje.

Pamiętajcie że liczy się ogólny wygląd całej stylizacji. Większość obuwia to tylko dopełnienie reszty. Jak najbardziej możemy założyć inne obuwie. Ważne by było wygodne. Sama wiesz w czym i jak się czujesz także eksperymentuj!

Dodaj komentarz