Całoroczne kardigany damskie – nasz typ

Dosyć niedawno do napisania tego wpisu popchnęła mnie, a właściwie zainspirowała moda uliczna. Wczesna wiosna to okres, gdzie dominują kurtki damskie, swetry oraz kardigany damskie. Właśnie te ostatnie widzę najczęściej w połączeniu ze sportowym obuwiem damskim oraz spodniami w wielu fasonach.  Takie połączenie zwiastuje wielką paletę kolorów przy czym otrzymujemy także idealny streetstylowy łączący się z najbardziej stylowymi elementami odzieżowymi.

Z czym nosić kardigany damskie?

Warto zaopatrzyć się w kardigany damskie z zoio, które ostatnimi czasy są trendem rynkowym.  Pasują one do wyjścia na miasto – po zakupy, a także wyjścia ze znajomymi. Wieczorne spacerki oraz wiosenno wakacyjne wypady to najlepsze pole testowe dla tego typu odzieży.

Same okrycie tego typu sprawdza się idealnie w każdej sytuacji. Kardigany łącząc z szortami, rurki, t-shirty oraz wszelkie koszulki ale i długie spódnice. Według mnie to świetna stylizacja do pracy, ewentualnie szkoły o ile jeszcze do niej chodzisz.

Czy kardigany damskie potrzebują konkretnych butów?

Każdy nawet najbardziej prosty kardigan stworzy idealną stylizację łączącą się z balerinkami. Wówczas to one mogą być zastąpione przeróżnym obuwiem takim jak trampki, adidasy. Do dopełnienia stylizacji wystarczyłoby tylko dorzucić wielką torbę i śmiało ruszać w podbój miasta.

Podsumowując można stwierdzić, że kardigany damskie są świetnym zakupem. Sprawdzą się zarówno na wiosenne oraz chłodne jesienne wieczory. Mogę powiedzieć, z pełną odpowiedzialnością, że uwielbiam je w szarych kolorach, ponieważ nadają się do wielu stylizacji, a przy okazji nie marznę.

Dodaj komentarz