Jakie swetry damskie będą modne tej zimy?

Jak widać, za oknem jest już biało, ślisko oraz dosyć nieprzyjemnie. Dlatego, też watro mieć w swojej garderobie jakiś ciekawy sweter damski. W tym wpisie chciałabym podsumować najbardziej modne swetry damskie na sezon zimowy. Co będzie modne w najbliższych miesiącach.

Jakie swetry damskie będą idealne na zimę?

Poprzednie lata pokazują, że jednym z najpewniejszych rodzajów swetrów jest golf. To właśnie on do tej pory pojawiał się we wszystkich modowych zestawieniach jakie widziałam. Wielu projektantów zainteresowanych było tym razem formą stroju niż dodatkami do nich.  W modzie trendy się zmieniają. Myślę, że na dzień dzisiejszy fasony będą zupełnie odmienne niż miało to miejsce w tamtym roku. Jeżeli chcesz wybrać bardzo modny a zarazem uniwersalny sweter, to zainwestuj w swetry damskie z ZOiO.

Jaki model jest najbardziej odpowiedni?

Oczywiście każdy z projektantów zinterpretował swetry oraz kardigany. Jedni gustują w fasonach oversize wykończone w całkiem ciekawy sposób. Ogromna różnorodność były także kolorystyczna. Inwestuj w stonowane odcienie. Takie swetry damskie na bank będą idealnie sprawdzać się nie tylko teraz ale i w przyszłych sezonach.

Idealne fasony swetrów damskich?

Z roku na rok nie brakuje ciekawych fasonów swetrów. Stawiając na klasykę czyli dopasowane modele, można dobrać również marynarkę, a co o dziwo także sukienkę. Jeżeli jesteś troszkę „większa” nie musisz się martwić, gdyż swetry damskie oversize raczej już nie wyjdą z mody.

Nie polecam modeli, które mają dekolt bądź opadające ramie. Jakoś nie zbyt przepadałam za kardiganami. Wprowadzaj nonszalancje w stój styl. Dopasuje konkretne modowe upodobania.

 

Dodaj komentarz