Ubrania, których nikt nie powinien nosić.

Już na samym wstępie można powiedzieć, że istnieją ciuszki, których faceci nie tolerują. Jak wiesz moda jest zmienna, często wraca jak boomerang. To co było na potopie 10 lat temu dziś również jest. Nie uważa się, że jet to złe. Po prostu czasy się zmieniają i warto wiedzieć, że odzież wpływa na nasze postrzeganie. Ubrania odzwierciedlają nas samych. Warto więc mieć swój styl i odpowiednie ciuszki, które pasują do dzisiejszej rzeczywistości.

Na ulicy możemy zauważyć, że dużo ludzi ubiera się tak samo, a wręcz identycznie jak blizniaki. Spora ilość ludzi, którzy mieszkają w większych miastach mentalnie jest w XXI wieku. Czasami idąc ulicami Wrocławia, Warszawy, Krakowa można poczuć sie jakbyśmy cofneli się w czasie.

Zdarza się, iż wiele ludzi kupując przez internet widzi idealne ubranie, które wręcz idealnie wygląda na modelce. Podane są też jej wymiary, ale czy robi to dla Ciebie różnice? Jeżeli nie to powinno.

Pierwszy przykład to mom jeans. Wiele z nas pamięta je z dziecięcych lat. Dużo mam nosiło tego typu spodnie. Charakteryzowały się one mocnym podciągnieciem , wyrażnie odznaczając się w kroku, a przy okazji wydłużały pupę osoby, która je miała na sobie.

Kolejnym przykładem są szorty odsłaniające pupę. Wiadomo, że gdy robi się ciepło każda z nas pragnie odsłonić troszkę więcej niż zawsze. Większość sklepów sieciowych w swojej ofercie zdecydowanie ma takie modele, jednak zauważmy, że nie cała Polska cwiczy i nie każdy będzie w nich wyglądał perfekcyjnie.

Trzecim głownym przykładem są futra. Nie dość, że zwierzaczki, z których są wykonane cierpią tragicznie to i dla wielu osób nie pasują. Jeżeli musicie mieć je jednak – warto wybierać wersje sztuczne.

 

Dodaj komentarz