Dzień ojca – najlepsze prerfumy z tej okazji.

Wielkimi krokami zbliża się dzień ojca. Zdaję sobie sprawę, że nie każdy używa perfum, jednakże większość chciałaby pachnieć bardzo ładnie. Z tego powodu też podaję kilkam propozycji idealnych na prezent z okazji dnia ojca.

Perfumów z męskiej półki jest dosyć sporo. Wiele moich czytelniczek pisze, iż sporo mężczyzn używa również produktów unisex. Dlatego też można znaleźć coś ciekawego i kupić całkiem przyjemne pachnidła jako prezent dla ukochanego taty.

W sklepach typu rossman znajdziemy wiele bardoz ładnych perfum męskich. Większość z nich to tak zwane klasyki gatunku. Wybredni znajdą również zapachy niszowe. Nie ukrywam, że wybranie do tego zestawienia odpowiedniego pachnidła sprawiło mi lada wyzwanie. Warto by kierować się pewnym kryterium. Możemy skupiać się bezpośrednio na bezpiecznych pachnidłach dostępnych praktycznie wszędzie lub poszukiwać sklepów które będą świadczyły wyjątkowe zapachy takie jak Dior itp.

Perfumy idealne do koszuli

Jeżeli Twój tatuś pracuje w biurze to śmiało możesz zainwestować w takie marki jak: Dior Homme, Hugo Boss Boss Bottled, Yves Saint Laurent l’Homme. Zazwyczaj perfumy tego typu cechują sie cytrusową świeżością, która przeplata się z pieprzem oraz imbirem.  Dior jest bardziej delikatny. Z tego co widziałam, głównym składnikiem tychże perfum jest sosna syberyjska w połączeniu z  jabłkiem i śliwką. Smiało można stwierdzić, że jest to klasyka sama w sobie 🙂 Dlatego uważam, że jest to typowo uniwestalny oraz najbardziej bezpieczny prezent.

Perfumy odpowiednie do stylu casual

Ojcowie często preferują również luźny styl. Jak Twój tato uwielbia dobre samochody, to na bank nie pogardzi perfumami fygnowanymi przez popularne marki samochodowe. Przykładowe Ferrari czy Bentley, a także Mercedes to zapachy, które pokocha od razu. Stwierdzam, że powyższe zapachy świetnie energetyzują i przyciągają.

Po godzinach w letnie dni może używać:

W letnie dni większość czasu przebywamy na powietrzu.  Tutaj najlepszą robotę zrobia perfumy w stylu: Armani Acqua di Gio albo D&G Light Blue Pour Homme.

Jak widać paleta możliwości jest duża. A Ty co wybierzesz dla Twojego taty?

Dodaj komentarz