lok
Moda

Idealne karnawałowe stylizacje!

Chociaż sylwestrowa zabawa już za nami, to wcale nie znaczy że wszystkie cekinowe kreacje powinny zostać zapomniane na następny rok. O nie! Mamy karnawał, więc możemy sobie pozwolić na dalszy ciąg szaleństwa. Czego nie może zabraknąć w naszych stylizacjach?

Kluczem do tego, żeby wyglądać dobrze najczęściej jest po protu to, żeby prezentować się stosownie do okoliczności. Bo to właśnie one wyznaczają nam ograniczenia dotyczące naszej stylizacji. I z tego względu na imprezę w klubie zdecydowanie nie ubierzemy się tak, jak na chrzest naszej siostrzenicy. Podobnie na domówkę nie włożymy sukienki, która nadawałaby się na bal okolicznościowy. A jaki strój na nas wymaga okres karnawału? Na co szczególnie warto postawić w tym okresie? Już spieszymy z wyjaśnieniami!

Karnawał 2019 – w co się ubrać?

Każda z nas chociaż raz w swoim życiu zmagała się z dylematem dotyczącym tego w co się ubrać. I nic w tym dziwnego. My natomiast chcemy mu zapobiec w obliczu wyboru idealnej karnawałowej stylizacji. Co sprawdzi się najlepiej? Oczywista odpowiedź brzmiałaby: sukienki. Jednakże nie tylko takie ubrania będą dobrze postrzegane na karnawałowej imprezie. Równie świetnie mogą się bowiem sprawdzić kombinezony.

sukienki i karnawałowe stylizacjeCo jest kluczem do sukcesu w tworzeniu karnawałowej stylizacji? Przede wszystkim błysk. Zarówno ten nachalny, jak również subtelny. Jeżeli więc mamy ochotę na brokatową sukienkę mini – nic nie stoi na przeszkodzie, o ile nie wybieramy się na bal w biznesowych klimatach – wówczas z dużym prawdopodobieństwem nie zostałybyśmy odebrane zbyt profesjonalnie.

Jeżeli za to chcemy wyglądać tak elegancko, jak to tylko możliwe to z pewnością najlepszym wyborem będzie sukienki o długości maxi. Jeżeli zdecydujemy się na taką z rozcięciem, to będzie dodatkowo wyglądały naprawdę bardzo zmysłowo. Inną dość elegancką opcją będzie kombinezon, oczywiście złożony z długich, eleganckich i szerokich spodni oraz klasycznej, niezbyt ozdobnej góry.

Jednak nie tylko błysk będzie dobrym wyborem. Fantastycznie mogą się również sprawdzić asymetryczne kroje. Na przykład sukienki na jedno ramię aktualnie zdecydowanie wracają do łask. Podobnie spódnice o nieregularnym kształcie są równie wyraźnym trendem, więc bez problemu możemy go wpleść do naszych karnawałowych stylizacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *