Najlepsze stylizacje - Złote Globy
Moda

Najlepsze stylizacje gwiazd, czyli Złote Globy 2019

Złote Globy, czyli nagrody przyznawane przez Hollywoodzkie Stowarzyszenie Prasy Zagranicznej odbyły się 6 stycznia 2019 roku w Los Angeles. Są to jedne z prestiżowych wydarzeń w świecie filmu i telewizji. To również przedsmak największego wydarzenia, czyli wręczenia Oscarów. Najważniejsze były oczywiście nagrody i tegoroczni zwycięzcy. Jest to również świetne miejsce do zaprezentowania się przez gwiazdy w najlepszych stylizacjach znanych projektantów.

Wielcy zwycięzcy gali

Zanim przejdziemy do omawiania stylizacji gwiazd, warto wspomnieć o artystach i dziełach, które okazały się triumfatorami w danej kategorii. Wyłonionych zostało 25 zwycięzców. Nie będę opisywać wszystkich. Wybiorę kilka moim zdaniem najważniejszych. Wielkimi wygranymi okazały się być filmy Bohemian Rhapsody oraz Roma. Pierwszy z nich, to biografia wielkiego muzyka Fraddiego Mercury’ego – wokalisty zespołu Queen. Zdobył statuetkę w kategorii najlepszy film dramatyczny, a aktor Rami Malek, wcielający się w głównego bohatera, zwyciężył w kategorii najlepszy aktor.

Roma, czyli piękna opowieść o rodzinie nagrodzony został za reżyserię Alfonso Cuaróna, a także zdobył statuetkę w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny.

Również film Green Book został nagrodzony, aż w trzech kategoriach: Najlepsza komedia lub musical, Najlepszy scenariusz, a także Najlepszy aktor drugoplanowy.

Jeśli nie widzieliście jeszcze tych produkcji, warto to zmienić. Każdy z filmów bardzo mi się podobał i myślę, że bardzo słusznie otrzymały nagrody.

Złote Globy - zwycięzcy
Złote Globy – zwycięzcy

Najlepsze stylizacje, czyli kto zachwycał kreacjami na czerwonym dywanie

Jak każde wielkie wydarzenie w świecie gwiazd, tak i Złote Globy były świetną okazją do zaprezentowanie się w jak najpiękniejszych stylizacjach. Kto więc zachwycał i kogo zapamiętamy? Jedną z takich osób na pewno będzie Lady Gaga, która wyglądała niczym kopciuszek w błękitnej stylizacji z długim trenem od Valentino. Specjalnie na tę okazję pomalowała włosy w takim samym kolorze.

Najlepsze stylizacje - piękne suknie
Najlepsze stylizacje – piękne suknie

Lili Reinhart, młoda aktorka znana z młodzieżowego serialu Riverdale zadebiutowała na tegorocznym rozdaniu. Wystąpiła w pięknej, ognistoczerwonej sukni z odkrytymi ramionami marki Khyeli.

Julia Roberts wyłamała się z królującego na gali dress codu i wystąpiła w czarnych spodniach i bluzce z długim trenem projektu Stelli McCartney.

Długo by wymieniać wszystkie piękne stylizacje w których prezentowały się gwiazdy. Jak widać nawet znane aktorki bawią się modą i potrafią zachwycić. Bierzmy z nich przykład!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *