About Us

The Argument In Favor Of Using Filler Text Goes Something Like This: If You Use Arey Real Content In The Consulting Process Anytime You Reachtent.

About Us

W moim mieszkaniu z kranu płynie bardzo twarda woda, co od samego początku doprowadzało mnie i moją skórę do rozpaczy – miałam wrażenie że robi się sucha jak papier, i to nie tylko na policzkach. Jako ze mam cerę mieszaną nieco trudno dobra mi odpowiedni kosmetyk do pielęgnacji twarzy. Jedne kosmetyki, dobre dla sfery T nadmiernie przesuszają czy wręcz drażnią delikatną i płytko unaczynioną skórę policzków. Z kolei tłuste i ciężkie kremy odpowiednie dla skóry suchej nadmiernie obciążają sfery narażone na pojawianie się tak zwanych „niedoskonałości’ 😉

Słysząc bardzo pochlebne opinie na temat olejków do twarzy postanowiłam sprawdzić jak będą sprawować się u mnie. Po pół roku eksperymentów pora podzielić się efektami.

1. Olejek do twarzy arganowy Bielendy

Ten olejek testowałam jako pierwszy. Na początku byłam generalnie zachwycona efektami, bo skóa rzeczywiście szybko zaczeła bardzo poprawiać swój wygląd. jednka po pierwszym nasyceniu jej

Dodatkowy plus – bardzo wygodny aplikator.

2. SOS Eveline comstics

zdecydowanie okazał się być dla mnie zbyt „ciężki” skóra na czole nie udźwignęła tego ciężaru i musiałam zrezygnować z nakładania go na twarz.
dodatkowo miał bardzo niewygodny sposób aplikacji (brak aplikatora, olejek trzeba „wytrząsać” z butelki na rękę.

3. Olejek Monoi de thaiti

Przypadkiem trafiłam na ten olejek, i od razu uderzyła mnie informacja że nie tylko działa nawilżająco ale przede wszystkim ułatwia gojenie ran i ma właściwości antybakteryjne, co wydało mi się kluczowe. Jak na razie stosowałam go przez ostatni miesiąc i efekty są bardzo fajne.

4. Olejek do twarzy z opuncji figowej

Ten olejek wypróbowywała bliska mi osoba od której dowiedziałam się w ogóle o olejkach do twarzy. Po pół roku stosowania dawno niewidziane znajome pytały jak to zrobiła że tak… odmłodniała. Olejek z opuncji figowej pomaga zwalczać drobne zmarszczki i nadaj skórze wyjątkowo świeży wygląd. Fajowo!

Warto używać olejków do twarzy? Warto!

Podsumowując – stosowanie olejków na twarz może przynieść sporo dobrego – olejek trzeba dobierać jednak bardzo indywidualnie a szczególenie ostrożnie muszą podchodzić do tematu osoby ze skłonnością do wszelkich niedoskonałości – gdyż stosowanie zbyt „ciężkiego” olejku może problem zaostrzyć. Jednak dobrze dobrany olejek może przynieść bardzo dobre efekty. Moja skóra stałą się bardziej promienna, jest dobrze nawilżona, uczucie suchości (na granicy wrażkawałek papieru zamiast skóry) ustąpiło. Co więcej olejek świetnie przygotowuje moją skórę do nałożenia podkładu, dzięki czemu nakłada się on bardziej równomiernie, i pozwala uniknąć efektu kłaczków na skórze (który pojawiał się gdy skóra była bardzo wysuszona).

administrator

Leave A Comment